وام ازدواج دانشجویی
تعداد بازدید: 1920  | تاریخ درج خبر:1393/07/15    | کد خبر: 81  | نسخه چاپی

با عنایت به دستور ریاست محترم دانشگاه در خصوص ترویج و حمایت از سنت حسنه ازدواج، دانشجویانی که از تاریخ 1393/06/06(در روز مبارک ولادت حضرت معصومه (س)،روز دختر)

 

موضوع : بخشنامه وام ازدواج دانشجویی

 
با عنایت به دستور ریاست محترم دانشگاه در خصوص ترویج و حمایت از سنت حسنه ازدواج، دانشجویانی که از تاریخ 1393/06/06(در روز مبارک ولادت حضرت معصومه (س)،روز دختر)به بعد عقد نموده و متقاضی اخذ وام یکصد میلیون ریالی ازدواج می باشند می بایست از طریق سامانه معاونت دانشجویی به آدرس www.stu.iau.ir ثبت نام ،تا پس از بررسی اداره کل صندوق رفاه و بیمه دانشجویی و اعلام مراتب به شعبات پست بانک مورد نظر متقاضی اقدام مقتضی صورت پذیرد . ضمنا شرایط وام مذکور به شرح ذیل می باشد :
 
  1. تسهیلات به دانشجویان فعال دانشگاه آزاد اسلامی که در ترم جاری ثبت نام نموده اند ارائه خواهد شد .
  2. تسهیلات به دانشجویانی که تاریخ ازدواج ایشان از تاریخ 1393/06/06باشد ارائه خواهد شد و برای دانشجویان عزیزی که قبل از تاریخ 1393/06/06 ازدواج نموده اند مطابق بخشنامه قبلی با مبلغ 15 میلیون ریال و باز پرداخت 20 ماهه تعلق می گیرد .
  3. کارمزد وام 14درصد با باز پرداخت 5 ساله می باشد (در صورت تغییر نرخ بهره و یا زمان باز پرداخت مطابق با تفاهم نامه با بانکها متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد)
  4. - در صورتیکه زوجین هر دو دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی باشند مبلغ مذکور به هر دو نفر تعلق می گیرد .
  5. شرایط ضامنین مطابق با شرایط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و استعلامات مربوطه جهت اقساط معوقه یا داشتن چک برگشتی جهت متقاضی و ضامن توسط بانک عامل صورت خواهد پذیرفت .
  6. - ثبت نام فقط از طریق پورتال معاونت دانشجویی www.stu.iau.ir  خواهد بود . لذا نیاز به هیچگونه مراحل اداری ومراجعه حضوری به واحدهای دانشگاهی نمی باشد .
 اخبار مرتبط:

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: