بازدید مهندس عسگری فرماندار محترم شهرستان از دانشگاه آزاد اسلامی آبدانان
تعداد بازدید: 1255  | تاریخ درج خبر:1393/08/21    | کد خبر: 93  | نسخه چاپی

مهندس عسگری فرماندارمحترم شهرستان ، با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی آبدانان با رییس ، معاونین و کارکنان اين دانشگاه ديدار و گفتگو نمودند. آقای عسگری افزود: توسعه دانشگاه آزاد اسلامی آبدانان بدون همکاری و همراهی مردم به خصوص مسئولین امکان پذیر نبوده و آنچه باعث توسعه بیشتر دانشگاه می شود، همبستگی، وفاق و همراهی تمامی مسئولین با این مجموعه دانشگاهی می باشد.

 

بازدید مهندس عسگری فرماندارمحترم شهرستان از دانشگاه آزاد اسلامی آبدانان
 
مهندس عسگری فرماندارمحترم شهرستان ، با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی آبدانان با رییس ، معاونین و کارکنان اين دانشگاه ديدار و گفتگو نمودند.
آقای عسگری افزود:  توسعه دانشگاه آزاد اسلامی آبدانان بدون همکاری و همراهی مردم به خصوص مسئولین امکان پذیر نبوده و آنچه باعث توسعه بیشتر دانشگاه می شود، همبستگی، وفاق و همراهی تمامی مسئولین با این مجموعه دانشگاهی می باشد.
اين مقام مسوول بر تعامل وهمکاری درجهت توسعه و برطرف نمودن مشکلات پیش روی این دانشگاه تاکید کرد .
وی در پايان ضمن بازدیداز بخش‌هاي  مختلف ، اظهار اميدواري نمود : با حضور و مديريت دکتر جایرونددر دانشگاه آزاد اسلامی آبدانان ،شاهد رشد و توسعه هر چه بيشتر این دانشگاه در شهرستان باشیم
در  ادامه دکترجایروند سرپرست اين دانشگاه، به ارائه گزارشي از فعالیتهای صورت گرفته و مشگلات پیش رو  پرداخت و افزود :  اين ‏دانشگاه  از سال 1386 راه اندازي شده است.
وی تعداد دانشجویان این دانشگاه را بالغ بر 1000 نفر اعلام کرد که در  17رشته تحصیلی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی تحصیل می کنند .
وی در ادامه توجه ویژه مسوولان شهرستان در رفع مشکلات این دانشگاه خواستار شد .
 اخبار مرتبط:

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: