برگزاری جلسه هم اندیشی با موضوع تبیین گام دوم انقلاب در دانشگاه آزاد اسلامی آبدانان
تعداد بازدید: 407  | تاریخ درج خبر:1398/10/08    | کد خبر: 236  | نسخه چاپی

جلسه هم اندیشی با موضوع تبیین گام دوم انقلاب با حضور دکتر میرزایی حیدری د بیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مهدوی راد مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.

 

جلسه هم اندیشی با موضوع تبیین گام دوم انقلاب با حضور دکتر میرزایی حیدری د بیر هیات امناء و رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان و جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مهدوی راد مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.
دراین جلسه که با حضور اعضای هیات علمی وسایر اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی آبدانان برگزار گردید حجت الاسلام و المسلمین مهدوی راد به تشریح دیدگاههای مقام معظم رهبری در خصوص تبیین گام دوم انقلاب پرداخت و به نقش اسلام در شکل گیری تمدن عظیم اسلامی اشاره کرد وی در ادامه شکل گیری تمدن ها را محصول تلاش نسل های مختلف دانست و در ادامه  تاکید کرد امروزه ملت عظیم ایران میراث دار بزرگ تمدن اسلامی بوده وهمین امر باعث شده است قدرت های نا متعارف جهان دچار اسلام هراسی گردیده و درفضای داخلی و خارجی هجمه هایی علیه نظام مقدس اسلامی سازماندهی نمایند که این مسئله در دنیای خارج فرصت ها و تهدیدهایی را برای نظام به همراه داشته و در فضای داخلی با رویش ها وریزش هایی همراه بوده است . مهدوی راد توجه به مفاهیم و آموزهای اسلامی و بهره مندی از دیدگاههای امام راحل و عنایت ویژه به فرمایشات مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی و توجه ویژه به اتحاد و همدلی ملی و تکیه بر توان داخلی را تنها راه عبوراز مشکلات پیش رو داشت .
در ادامه آقای دکتر قدمی مدیر دانشگاه آزاد اسلامی آبدانان ضمن عرض خیر مقدم به محضر مهمانان گرامی به ارائه گزارشی در خصوص وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی آبدانان پرداخت و در ادامه تاکید کرد دانشگاه آزاد اسلامی آبدانان در بسیاری از عرصه های آموزشی و فرهنگی و مالی در سطح استان نسبت به سنوات گذشته رشد چشمگیری داشته است و این روند با عنایت خداوند و عنایت ویژه آقا امام زمان (عج)  توسعه پیدا خواهد کرد . درادامه اساتید مرکز آبدانان با طرح پرسش به تبیین فرصت ها و تهدیدهای پیش رو پرداختند.اخبار مرتبط:

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: