معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام:
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام:
 
تعداد بازدید: 776  | تاریخ درج خبر:1394/12/15    | کد خبر: 150  | نسخه چاپی

 
انتظار می رود جشنواره علمی شهید رضایی نژاد در تقویم ملی کشور ثبت شود:
 
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در جشنواره علمی شهید رضایی نژاد گفت: انتظار می رود این جشنواره مورد حمایت علمی ، فرهنگی و مادی واقع شود تا آن را در سطح کشوری ارتقاء دهیم و امیدواریم جایزه  فرهنگی شهید داریوش رضایی نژاد در تقویم ملی کشور ثبت شود.                                                         

 
نصرت‌الله حیدری" معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در جشنواره علمی شهید رضایی نژاد بیان کرد: در سایه تفکر جهادی  جمهوری اسلامی افتخار و پیشرفتی را رقم زده است که دشمن را نگران کرده و  دشمن سعی می کند این پیشرفت را متوقف و یا کندکند.            وی گفت : آمریکا بعد از سال 1990 چشم اندازی را برای  قدرت هژمونی خود ترسیم کرده است که آمریکا باید برتری خود را در چند حوزه از قبیل   هسته ای ، هوا و فضا و نانو فناوری حفظ کند و رقبا را رصد کند که در این حوزه ها پیشرفت نکنند.                                                                  
 
حیدری بیان کرد: ایران با تلاش دانشمندان متعهد و متخصص و روحیه جهادی توانسته در این حوزه ها به موفقیت برسد و در حوزه هسته ای جز 10 کشور دنیاست که به چرخه هسته ای دست یافته اند.                                                                                                                           معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام اظهار کرد : در حوزه هوا و فضا ایران جز هشت کشوری است که به این دانش دست یافته   اند. و این دانش در کشور ما بومی شده است
 وی بیان کرد : در حوزه نانو فناوری  ایران به جمه شش کشور دارنده این دانش پیوسته است.
حیدری گفت : انچه که می تواند آینده ایران اسلامی را بیمه کند همین روحیه جهادی است که در راستای دست یابی به حوزه های مختلف علمی تلاش می  کند.   
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام اظهار کرد :  امروزه قدرت علم به حوزه جنگ نرم ارتباط پیدا می کند و کشوری که بتواند علم تولید کند در واقع دارای قدرت واقعی است.
 وی افزود : اگر تلاش دانشمندان هسته ای ما نبود دستگاه دیپلماسی ما پشتوانه لازم برای مذارکره نداشت و نتیجه زحمات شهید داریوش رضایی نژاد در کشور و استان ایلام و شهر آبدانان همواره می درخشد و این برای کشور ما و تمام ازادیخواهان دنیا با ارزش است.
 معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام بیان کرد : طرح ماندگار فرهنگی مشمول تغییر مدیریت نمی شود و تلاش می شود طرح جایزه علمی داریوش رضایی نژاد در نقاط مختلف استان ایلام توسعه یاید و آن را به سطح کشوری ارتقاء دهیم.
حیدری گفت :  استارت جشنواره علمی داریوش رضایی نژاد در آبدانان زده شده است و کسانی که دارای ایده و اختراع و ابتکار باشند و از سوی مراکز علمی تایید شده باشند به این جشنواره راه پیدا می کنند.
وی گفت : انتظار می رود این جشنواره مورد حمایت علمی ، فرهنگی و مادی واقع شود تا آن را در سطح کشوری ارتقاء دهیم و امیدواریم  جایزه علمی – فرهنگی شهید داریوش رضایی نژاد در تقویم ملی کشور ثبت شود.
 حیدری  بیان کرد : این جشنواره می تواند برای نخبگان استان انگیزه ای باشد تا طرح ها ی خود را عرضه کنند
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در پایان گفت : طرح فرهنگی دیگری به نام دا اجرا خواهیم کرد چونکه زنان در طول انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقش بارز داشته اند و زنانی که در حوزه های علمی ،فرهنگی ابتکار و خلاقیت خود را ارئه دهند از طریق این طرح فرهنگی معرفی می شوند و از آنان تجلیل به عمل خواهد امد. 
 

Share  
اخبار مرتبط:

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: